Ovog vikenda u UŠĆE Shopping Centru: Popusti do 70% i poklon personalizovana majica


Ovog vikenda UŠĆE Shopping Center pretvara se u omiljenu destinaciju svih ljubitelja mode, stila i dobrog provoda. Od 3. do 5. oktobra čekaju vas popusti i do 70%, ali i posebna aktivacija koja šoping pretvara u lično iskustvo.
Naime, svaki kupac koji ostvari račun od minimalno 4.000 dinara ima priliku da osmisli i odštampa sopstvenu poruku na majici. Tokom sva tri dana, od 12 do 20 časova na Centralnom trgu, moći ćete da kreirate unikatni komad garderobe uz zanimljive poruke i ilustracije: Manifestujem da ne manifestujem više, Machka i tachka, Rano je za rano, stresNO, pilatYES, Kreiram, ne kopiram… i još mnoge druge. Požurite jer su zalihe ograničene!
Tri dana najboljeg šopinga: UŠĆE u znaku popusta i inspiracije od 3. do 5. oktobra
I dok birate svoj slogan, očekuju vas i sjajne ponude modnih, kozmetičkih i tehno brendova, koje prate ritam jeseni i donose svežinu u vašu svakodnevicu. Od novih kolekcija, preko mirisa sezone, do modnih dodataka, tri dana šopinga biće prilika da pronađete sve ono što vam je nedostajalo. Posetite centar i uživajte u onome zbog čega je UŠĆE već 16 godina nezaobilazna tačka na mapi grada.
Ne propustite priliku: 3 dana, beskrajna inspiracija, popusti do 70% i šoping koji nosi vaš lični potpis.
Foto: Promo



