
#instainspo: Kako nositi nakit ovog leta?

Kao i nekoliko prethodnih sezona i ove sezone nosimo decentan, ali u niske kombinovan nakit. Bilo da je reč o nanizanim suptilnim lančićima, prstenju ili narukvicama, ove sezone je jedino pravilo da je mnogo nakita prava mera. Naravno, ukoliko ga uklopite sa ukusom.
Za savršen over the top efekat, potrebno je da ne mešate metale, dakle zlato kombinujete samo sa zlatom, a srebro sa srebrom, dok su biseri, tirkiz, školjke i ostali kamenčići i dobrodošli.
Choker nije izašao iz mkode, već se ove sezone nose nešto suptilniji, metalni čokeri, koji su ujedno i prva u nizu izabranih ogrlica.
Kada su narukvice u pitanju, odaberite nekoliko narukvica različite debljine, ali sličnog oblika i istog materijala.
Kada kombinujete prstenje, trudite se da to bude sitno, decentno prstenje, čiju će suptilnost razbiti neki zanimljiv glomazan prsten sa upečatljivim kamenom.
Foto: @keijewelry
Za chic i prefinjen look, čak i na plaži – Predimenzionirani slameni šeširi